Sportski forum
DOBRODOŠLI NA SPORTSKI FORUM
Da bi ste pristupili kompletnom sadržaju sajta potrebno je da se ulogujete.
Ako niste Član,možete se potpuno besplatno registrovati.
Registracija je krajnje jednostavna i brza.

Join the forum, it's quick and easy

Sportski forum
DOBRODOŠLI NA SPORTSKI FORUM
Da bi ste pristupili kompletnom sadržaju sajta potrebno je da se ulogujete.
Ako niste Član,možete se potpuno besplatno registrovati.
Registracija je krajnje jednostavna i brza.
Sportski forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

+25
Black Adder
*Nebojsa*
NenadBG
Markisa
x2ox2o
Patriots
Deneb
DzoniPFC
djemba djemba
Bokkie
Žilijen duke of Leskovac
stef_mrcina
Brada-BL
PS
Pufta
shorty
Faul u napadu
Mickey
Srle
sh1
deda
laki
Dimitrije BP
VolimPFC
Svetinja
29 posters

Strana 21 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći

Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 21 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Dimitrije BP Uto Maj 19, 2009 7:29 am

Forum postaje sve veće sranje.
Dimitrije BP
Dimitrije BP
VIP clan
VIP clan

Broj poruka : 12185
Datum Registracije : 27.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 21 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Svetinja Uto Maj 19, 2009 7:36 am

Zasto Dimitrije?
Svetinja
Svetinja
Admin
Admin

Broj poruka : 22389
Godina : 47
Lokacija : Holandija
Datum Registracije : 22.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 21 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Bokkie Uto Maj 19, 2009 7:37 am

Слажем се.
Bokkie
Bokkie
Moderator
Moderator

Broj poruka : 15910
Datum Registracije : 15.08.2008

http://www.mudrosti.org

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 21 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Svetinja Uto Maj 19, 2009 7:40 am

vi koji mislite da je forum psotao zesce sranje, zasto ne napisete zasto tako mislite?
polako mi ovo kukanje pocelo ici na kurac
dakle kazite sta je problem
ja ga nisma video, neka bude da je do mene, ali kazite gde zapelo
Svetinja
Svetinja
Admin
Admin

Broj poruka : 22389
Godina : 47
Lokacija : Holandija
Datum Registracije : 22.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 21 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Dimitrije BP Uto Maj 19, 2009 7:43 am

Npr. na temi playoff-a imaš 10% komentara o igri, ostalo je raspodela karata, Dule svinja, nepismeni Kari i sl.
U redu je malo off-a iz zajebancije, ali mislim da se na toj temi baš preteralo.

Ni jedan sportski, kulturni, ekonomski i sl. događaj ne može da prođe bez jebene polarizacije PAR - ZVE.

P. S: Uopšte ne kukam, konstatujem.
Dimitrije BP
Dimitrije BP
VIP clan
VIP clan

Broj poruka : 12185
Datum Registracije : 27.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 21 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Bokkie Uto Maj 19, 2009 7:47 am

Баш тако. Превише је подјебавања, а морам признати да ми Гробари предњачимо у томе (ваљда и зато што нас има више).
Bokkie
Bokkie
Moderator
Moderator

Broj poruka : 15910
Datum Registracije : 15.08.2008

http://www.mudrosti.org

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 21 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Dimitrije BP Uto Maj 19, 2009 7:50 am

Takođe, mislim da treba da se vrati "chat", verujem da bi se dosta smanjio spam.
Dimitrije BP
Dimitrije BP
VIP clan
VIP clan

Broj poruka : 12185
Datum Registracije : 27.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 21 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Svetinja Uto Maj 19, 2009 7:55 am

znaci u svim forumasima je
sta da se radi onda, forum je u fazonu fightpote
Meni se svidja, i mislim da je nemoguce napraviti sportski forum a da se ponasa na njemu kao da smo svi super kultivisani doktori nauka
jebem li ga
ako bi se trazilo da se poostre pravila za mene bi to znacilo da bih se odrekao bilo kakvog moderisanja i adminovanja foruma
to se maximalno kosi sa onim kakav sam i sta sam od foruma ocekivao

Ako glavni forumasi misle da je forum sranje jer isti oni podjebavaju...ugasimo lepo forum i zavrsimo posao
ili kome se ne svidja neka ide
vec 380 dana se ovde vrti isti fazon
kukanje na forum
kukanje na pravila
kukanje na forumase
odlazak forumasa

a ja tvrdim da nema ni jednog liberalnijeg sportkog foruma, da je na svim forumima mnogo vise svadja a mnogo manje kvalitetnih diskusija
najmanje na ovom forumu od svih sportskih foruma ima izivljavanja od strane admina/moderatora, najvise se na ovom forumu od svih sportskih foruma slusa sta forumasi zele

da ne nabrajam dalje
forum je odlican
ko zeli promene, predlozi su welcome
ko zeli da se aktivira kao moderator i ima ideje-super
kome se ne svidja kakav je-dovidjenja(ovo pricam u moje ime, u ime mene kao forumasa, ne kao admina, za tim mi se jebe)
Svetinja
Svetinja
Admin
Admin

Broj poruka : 22389
Godina : 47
Lokacija : Holandija
Datum Registracije : 22.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 21 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Svetinja Uto Maj 19, 2009 7:57 am

Dimitrije BP ::Takođe, mislim da treba da se vrati "chat", verujem da bi se dosta smanjio spam.
ako vecina hoce chat, vraticemo ga
uopste ni za jednu ideju koju hocete ja nemam problem, a siguran sam ni pufta
samo treba da dozivite ovaj forum kao svoj i da ovde svi zajedno se zajebavamo a ne..
ma u sustini sma rekao sta sma imao
Svetinja
Svetinja
Admin
Admin

Broj poruka : 22389
Godina : 47
Lokacija : Holandija
Datum Registracije : 22.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 21 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od NenadBG Uto Maj 19, 2009 8:21 am

meni je forum sasvim ok.jedino veliki gubitak su pre svega odlazak mikija i ajkule,koji su ozbiljni i dobri forumasi.vole da iznose analize i sl.a mislim da je i odlaskom srleta izgubio.jer nema podjebavanja sa ove strane.ali on osim sto voli da podjebava stvarno poznaje kosarku,iako cesto to i ne pokazuje.
takodje steta je i sto nermin jako retko postuje,posto je odlican poznavalac kosarke.
pisao sam pufti bas o tome na pm.kao i privlacenju jos nekih forumasa drugih nacionalnosti sa kosarka.net,ali mi je on rekao da za to nema sanse.

ja ne vidim sto je problem na temui finale plej ofa raspravljati o kartama i o izjavama vujosevica ili pesica.to je sve vezano za finale.nema sta toliko da pisemo o samoj igri.mislim da smo svi pisali i o igri,o igracima i sl.

podjebavanje nekad po meni prelazi neke granice,i cesto to i kazem.ali onda bas od strane navijaca partizana to bude docekano sa nekom zajebancijom,i kao ala sam osetljiv.generalno mi to ne smeta,dok se neka tema na 2-3 strane ne pretvori u podjebavanje u sprdnju.
sto se tice podjebavanja zvezdasa jedino je po meni preslo granicu u 2 posta maestra,ali na podforumu zvezde i temi predvidjenoj za to.to sam i rekao.
a slazem se sa svetom da je za mesovit forum ovde dosta mirno i kulturno,bez svadja,psovanja i sl.sa te strane nemam zamerke

ne vidim takodje da je problem pricati o vujosevicu,ako to meni kao navijacu zvezde smeta(ili nekom drugom zvezdasu),kao ni suprotno.znaci da partizanovci pisu o necemu sto im smeta u ponasanju ljudi iz zvezde i sl.


Poslednji izmenio NenadBG dana Uto Maj 19, 2009 8:23 am, izmenjeno ukupno 1 puta
NenadBG
NenadBG
Moderator
Moderator

Broj poruka : 10594
Datum Registracije : 12.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 21 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Dimitrije BP Uto Maj 19, 2009 8:23 am

Nemoj da me pogrešno shvataš, forum je vrlo dobar (ne bih bio par sati na njemu svaki dan i imao prosečno 16 postova dnevno da je suprotno), ali polako počinje da guši polarizacija.

Da Cigan kaže da je govno crno, Grobar bi rekao da je belo.
Dimitrije BP
Dimitrije BP
VIP clan
VIP clan

Broj poruka : 12185
Datum Registracije : 27.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 21 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Gost Uto Maj 19, 2009 8:26 am

Dimitrije BP ::Nemoj da me pogrešno shvataš, forum je vrlo dobar (ne bih bio par sati na njemu svaki dan i imao prosečno 16 postova dnevno da je suprotno), ali polako počinje da guši polarizacija.

Da Cigan kaže da je govno crno, Grobar bi rekao da je belo.

sta ces kad smo takvi,cigani i grobari i moramo da se peckamo pa makar i na forumu,nemoj to previse licno da dozivljavas i sve ce brzo proci,opet ce se okupiti ekipa i popiti po koje pivo,ja se na primer cesto ganjam sa dedom
ali to nam ne smeta da se uvek dobro provedemo kad smo u prilici za to.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 21 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Dimitrije BP Uto Maj 19, 2009 8:28 am

Ma ne shvatam to ja lično, prvi sam zajebanciju.
:28:

Samo mi izgleda nemoguće da se neko ko navija za PAR i neko za ZVE slože po bilo kom pitanju. wink
Dimitrije BP
Dimitrije BP
VIP clan
VIP clan

Broj poruka : 12185
Datum Registracije : 27.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 21 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Svetinja Uto Maj 19, 2009 8:31 am

pa ako ima previse podjebavanja ili cega vec, sve to dolazi od nas samih, dakle mi se mozemo dogovoriti da se to promeni
gubitak odlaskom 3 forumasa je veliki al jbg, ja ih molio da se vrate, oni nece
dolazak novih...pa sta da kazem, svi su welcome, mnoge sam zvao
neki dosli, neki nece..neki ce vremenom doci
ja licno mislim da ce forum za par meseci imati jos za 30% vise forumasa
to ce ici samo po sebi
Svetinja
Svetinja
Admin
Admin

Broj poruka : 22389
Godina : 47
Lokacija : Holandija
Datum Registracije : 22.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 21 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od deda Uto Maj 19, 2009 8:31 am

Razumem Dimitrija u potpunosti i slazem se ali je i Pjer u pravu...

U svakom slucaju i ja smatram da je tolerancija pocela da se gubi(u cemu svi ucestvujemo)....
Moramo malo da relaksiramo odnose(bas me navukli politicari na tu frazu kez )

deda
VIP Član
VIP Član

Broj poruka : 7985
Godina : 84
Lokacija : Nishville,Republika Srbija
Datum Registracije : 30.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 21 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Dimitrije BP Uto Maj 19, 2009 8:32 am

Naravno da je problem u nama, ne može forum kao forum biti kriv.

Slažem se sa Andrijom.
Dimitrije BP
Dimitrije BP
VIP clan
VIP clan

Broj poruka : 12185
Datum Registracije : 27.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 21 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Gost Uto Maj 19, 2009 8:33 am

kako smarate sa jednim te istim.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 21 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od deda Uto Maj 19, 2009 8:35 am

bas si partibrejker kez

deda
VIP Član
VIP Član

Broj poruka : 7985
Godina : 84
Lokacija : Nishville,Republika Srbija
Datum Registracije : 30.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 21 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Gost Uto Maj 19, 2009 8:51 am


Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 21 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Pufta Uto Maj 19, 2009 8:52 am

Ja opet kazem,sve sto forumasi zele,a administracija moze ispuniti,samo napisite. Radimo mi na omasovljenju,ali ne bi bilo lose i da se ostali malo aktiviraju,posebno oni koji pisu i na drugim forumima.
Pufta
Pufta
Admin
Admin

Broj poruka : 9920
Lokacija : Republika Srpska
Datum Registracije : 22.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 21 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od NenadBG Uto Maj 19, 2009 9:00 am

ma ne mislim ja da treba da se mnogo omasovljava.ne volim prevelike forume.jer posle odredjene mere pocinje nemoguce pratiti stvari na forumu(ne kazem da je ovaj forum dostigao granicu,daleko od toga). ali forumasi kao miki i ajkula pre svega nedostaju(i to zvezdasi,radi ravnoteze),a rekoh takvi forumasi drugih nacionalnosti(kao nermin npr) su uvek dobro dosli.omasovljavanje po svaku cenu je po meni nepotrebno.
NenadBG
NenadBG
Moderator
Moderator

Broj poruka : 10594
Datum Registracije : 12.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 21 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Pufta Uto Maj 19, 2009 9:12 am

Nenade,kad rekoh omasovljenje,mislio sam na druge nacionalnosti i sto vise Zvezdasa i navijaca drugih klubova.
Pufta
Pufta
Admin
Admin

Broj poruka : 9920
Lokacija : Republika Srpska
Datum Registracije : 22.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 21 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od *Nebojsa* Uto Maj 19, 2009 9:14 am

NenadBG ::ma ne mislim ja da treba da se mnogo omasovljava.ne volim prevelike forume.jer posle odredjene mere pocinje nemoguce pratiti stvari na forumu(ne kazem da je ovaj forum dostigao granicu,daleko od toga). ali forumasi kao miki i ajkula pre svega nedostaju(i to zvezdasi,radi ravnoteze),a rekoh takvi forumasi drugih nacionalnosti(kao nermin npr) su uvek dobro dosli.omasovljavanje po svaku cenu je po meni nepotrebno.

Ja dugo nisam bio tu ali primjetio sam da nema Mikija i Srleta,zasto?
*Nebojsa*
*Nebojsa*
Admin
Admin

Broj poruka : 640
Godina : 41
Lokacija : Zvornik
Datum Registracije : 22.04.2008

https://sportski-forum.darkbb.com

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 21 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Pufta Uto Maj 19, 2009 9:19 am

Bio se aktivirao izvesni Tegeltija po meni,pisao samo o upravi Zvezde,provocirao ih,pa Mickey otisao,onda i Srle zbog Mickey-ja,Srletu nije TPM ni smetao,on se sa njim lepo podjebavao.
TPM je banovan,ali ja znam Mickey-ja,on se nece vracati. Inace smo se vec nekoliko puta videli,imam osecaj da mu je nekako laknulo sto nije vise forumas.
Pufta
Pufta
Admin
Admin

Broj poruka : 9920
Lokacija : Republika Srpska
Datum Registracije : 22.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 21 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od *Nebojsa* Uto Maj 19, 2009 9:24 am

Jbg,dobri su oni momci ali nisu trebali da prenagle.Tog Tegeltiju je trabalo smiriti i pravovremeno reagovati da se ne desi to sto se desilo ali sta da se radi sad.Ajd opet probaj nekako da ih nagovoris da se vrate,malo mi dosadno bez Srletovog optimizma Smile
*Nebojsa*
*Nebojsa*
Admin
Admin

Broj poruka : 640
Godina : 41
Lokacija : Zvornik
Datum Registracije : 22.04.2008

https://sportski-forum.darkbb.com

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 21 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 21 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu