Sportski forum
DOBRODOŠLI NA SPORTSKI FORUM
Da bi ste pristupili kompletnom sadržaju sajta potrebno je da se ulogujete.
Ako niste Član,možete se potpuno besplatno registrovati.
Registracija je krajnje jednostavna i brza.

Join the forum, it's quick and easy

Sportski forum
DOBRODOŠLI NA SPORTSKI FORUM
Da bi ste pristupili kompletnom sadržaju sajta potrebno je da se ulogujete.
Ako niste Član,možete se potpuno besplatno registrovati.
Registracija je krajnje jednostavna i brza.
Sportski forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

+30
Denny_Crane
dejo94
ladja
sh1
gennius
Nebojsa
srdjan dimitric
Dejan NS
Losmi
Lexy
ramkens
Ian Ashbury
Dragutin
*Nebojsa*
Deneb
Labud
shorty
djemba djemba
deda
Dimitrije BP
BodiBond
Mickey
Svetinja
Faul u napadu
Patriots
laki
VolimPFC
NenadBG
Bokkie
Markisa
34 posters

Strana 3 od 33 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 18 ... 33  Sledeći

Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 3 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Svetinja Sre Feb 24, 2010 4:11 am

Partibrejkers ::
Markisa ::Ajkula je otisao,pricao sam sa sa njim na face

razlog?
lici na pms







valja laki zatvorio neku temu na kojoj je on pisao a neko drugi izbrisao njegov post o duletu
nisam siguran
nisam bio tu
Svetinja
Svetinja
Admin
Admin

Broj poruka : 22389
Godina : 47
Lokacija : Holandija
Datum Registracije : 22.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 3 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od VolimPFC Sre Feb 24, 2010 4:22 am

da stanem sveti u odbranu kez

moderatori imaju proširena ovlašćenja, skoro kao admin, dakle mogu da edituju ili brišu poruke ili teme na svim podforumima...

tako da nemojte odmah svetu da napadate...



p.s a ni mene kad nestane nešto sa Partizanovog pdf kez
VolimPFC
VolimPFC
Moderator
Moderator

Broj poruka : 15053
Godina : 29
Lokacija : Ulcinj
Datum Registracije : 25.06.2008

https://www.youtube.com/user/3pkovic#p/u

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 3 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od laki Sre Feb 24, 2010 4:32 am

Ja cu jos jednom ponoviti ovde sto sam napisao za one koji ne znaju ili ne zele da shvate.

Ja sam zakljucao temu kup Radivoja Koraca, jer se isti zavrsio pre tri dana i sve je vec napisano o njemu.
Ako neko ima da komentarise izjavu gospodina Duleta Vujosevica, postoji tema za to.
Onaj ko ne shvata moju zajebanciju, sta da mu radim. Nemam vremena da objasnjavam, niti da crtam pojedincima.
U poslednja dva meseca sam obrisao 2 (DVA) posta Faulov i Partibrejkersov. (ZOI)

Ionako se skoro svaka tema zagadi spamom, pa posle i nije cudo sto ima sve manje kvalitetnih sagovornika.
laki
laki
Moderator
Moderator

Broj poruka : 5733
Godina : 104
Lokacija : Dve stanice odavde, kod restorana
Datum Registracije : 14.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 3 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Patriots Sre Feb 24, 2010 5:15 am

VolimPFC ::da stanem sveti u odbranu kez

moderatori imaju proširena ovlašćenja, skoro kao admin, dakle mogu da edituju ili brišu poruke ili teme na svim podforumima...

tako da nemojte odmah svetu da napadate...



p.s a ni mene kad nestane nešto sa Partizanovog pdf kez

nemamo ovlascenja kao admini, ali smo svi postali moderatori za sve teme aplauz

i opet je zbog gluposti doslo do rasprave na forumu povracanje
Patriots
Patriots
Moderator
Moderator

Broj poruka : 8848
Datum Registracije : 17.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 3 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od VolimPFC Sre Feb 24, 2010 5:26 am

pa to hoću da kažem, možemo da uređujemo sve teme, a to dođe skoro kao admin... sem što ne možeš da banuješ kez menjaš izgled foruma i sl.
VolimPFC
VolimPFC
Moderator
Moderator

Broj poruka : 15053
Godina : 29
Lokacija : Ulcinj
Datum Registracije : 25.06.2008

https://www.youtube.com/user/3pkovic#p/u

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 3 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Faul u napadu Sre Feb 24, 2010 5:44 am

Ovo mi nije bilo jasno ni kod prosle frke na forumu.Stvarno se ponasate kao djeca.On je meni ovo,on meni ono,zalicu se kod ovoga,reci cu te kod onoga.Majku mu,vi sto ste ukljuceni u ovaj dogadjaj imate svi redom preko 30 ako ne i preko 40 godina!

Isto kao sto mi nije bilo jasno sto su Miki i Srle onda pobjegli,tako mi nije jasno ni ovo.Ne znam kako ste tako kratki sa zivcima i strpljenjem,izgleda da bi vas covjek sa 5-6 recenica mogao pola rascerat sa foruma.

Ne shvatam vas,nikako.
Faul u napadu
Faul u napadu
VIP Član
VIP Član

Broj poruka : 11197
Godina : 78
Datum Registracije : 24.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 3 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Gost Sre Feb 24, 2010 6:12 am

malo objektivnosti ne bi nikom skodilo

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 3 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Svetinja Sre Feb 24, 2010 6:31 am

pjer, na sta mislis?
Svetinja
Svetinja
Admin
Admin

Broj poruka : 22389
Godina : 47
Lokacija : Holandija
Datum Registracije : 22.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 3 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Dimitrije BP Sre Feb 24, 2010 7:37 am

E jebiga.
Dimitrije BP
Dimitrije BP
VIP clan
VIP clan

Broj poruka : 12185
Datum Registracije : 27.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 3 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Mickey Sre Feb 24, 2010 10:30 am

Nije valjda Ajkula stvarno otišao...šta mu bi odjednom Shocked
Pretpostavljam da je samo loš dan u pitanju,videću da probam da ga vratim.
Meni bar ništa nije ukazivalo da je ljut nešto.

Patriota je u pravu,svi mogu sve da brišu i tu može nastati haos.Ta ovlašćenja treba smanjiti,verovatno to može samo Nebojša.
Sem toga,od kako nam nema Pufte,Svetinja sve sam radi jer Nebojša jako retko svrati.Mislim da je obavezan još jedan administrator.
Mickey
Mickey
Moderator
Moderator

Broj poruka : 11458
Lokacija : Beograd
Datum Registracije : 24.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 3 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Gost Sre Feb 24, 2010 10:33 am

Svetinja ::pjer, na sta mislis?

da svako prvo pregleda svoje komentare i vidi da li je svojim komentarom nekog uvredio,tek posle toga treba da se obrati "protivnickoj"strani ili krene sa brisanjem i zakljucavanjem,imali smo ovde i prepravljanja komentara ali nadam se da smo ipak to prevazisli i da smo svi shvatili da ima i onih koji drugacije misle

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 3 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Bokkie Sre Feb 24, 2010 10:37 am

Није нешто претерано хитно повећати ограничења (тј. довести их у нормалу) јер нико није ни злоупотребио мало већа овлашћења. Колико ја капирам једини разлог због којег се ајкула љути (осим што му очигледно смета "глорификовање лика и дела Душка Вујошевића од неких форумаша, поготово оних старијих) је тај што је Лаки закључао тему о купу (не улазим у то да ли је оправдано). Мени је жао што је ајкула одлучио да се самообрише и верујем да ће се вратити, али опет капирам да као малко старији форумаш може да "премери два пута, а пресече једном".
Bokkie
Bokkie
Moderator
Moderator

Broj poruka : 15910
Datum Registracije : 15.08.2008

http://www.mudrosti.org

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 3 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od VolimPFC Sre Feb 24, 2010 11:02 am

Pjer ::
Svetinja ::pjer, na sta mislis?

da svako prvo pregleda svoje komentare i vidi da li je svojim komentarom nekog uvredio,tek posle toga treba da se obrati "protivnickoj"strani ili krene sa brisanjem i zakljucavanjem,imali smo ovde i prepravljanja komentara ali nadam se da smo ipak to prevazisli i da smo svi shvatili da ima i onih koji drugacije misle

ne možeš a da mene ne pecneš...
da se ne vraćem bezveze na to, ali ja sam to bio zamislio kao šalu(jer komentar nije bio "izražavanje mišljenja" u pravom smislu) koja od druge strane nije prihvaćena... wink

ali eto, Duletu je za 10 dana rođendan... pa piši što god želiškez
VolimPFC
VolimPFC
Moderator
Moderator

Broj poruka : 15053
Godina : 29
Lokacija : Ulcinj
Datum Registracije : 25.06.2008

https://www.youtube.com/user/3pkovic#p/u

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 3 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Mickey Sre Feb 24, 2010 11:06 am

Ne znam,stvarno mi nije jasno...ako je iko bio dobar sa grobarima i da nije ulazio u sukob sa njima to je Ajkula.Čak je i u većini situacija toliko povlađivao vašim komentarima da sam se ponekada nervirao i pitao ''za koga navija''.
Mogu da popričam sa njim,mada sam lično i sam protivnik nekog ubeđivanja kada neko nešto odluči,a sem toga neko ko bi najlakše mogao da ga vrati je Laki pa ne znam ni da li je uputno da se bilo ko drugi petlja u to.
Mickey
Mickey
Moderator
Moderator

Broj poruka : 11458
Lokacija : Beograd
Datum Registracije : 24.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 3 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Markisa Sre Feb 24, 2010 11:09 am

Ja forum ,dozivljavam kao mjesto dje ljudi diskutuju o razlicitim temama.Svako ima neko svoje misljenje sto je i normalno.Meni nicije miljenje ne smeta neka svako iznosi svoje.Naravno da ima i uvijek ce biti peckanja izmedju navijaca vjecitih rivala sto je i normalno.Ocigledno ,razliciti ljidi imaju razlicite nivoe tolerancije.
Meni je to malo cudno ,pogotovo od starijih clanova,koji su prosli vise od nas mladjarije.Koga nema ,bez njega se moze i Mora ,nadam se da ce Ajkula vratiti i nase jato,do tada zelim mu sve najbolje

Hvala kez
Markisa
Markisa
VIP Član
VIP Član

Broj poruka : 10369
Godina : 35
Datum Registracije : 02.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 3 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od NenadBG Sre Feb 24, 2010 11:25 am

koliko je on meni napisao u poruci ispalo je da sam ga ja oterao... :nezna pri cemu mi nije jasno zasto i nije mi objasnio sto.
inace ja sam uzeo i napisao komentar na temu dule izvini koju je ajkula otvorio(pre toga sam otkljucao temu o kupu),i onda zakljucao temu,odmah posle 30-ak sek otkljucao sam i editovao post,onda kad sam hteo da vidim nesto tema je bila izbrisana i prebacena u deo koji vide samo admini.sve je to bilo u nekih 3-4min.znaci to je sve sto sam ja uradio,i zasto je on zbog neceg od toga se povukao ne znam. :nezna

sveto,izvini ako nisi ti izbrisao,ja sam to prvi rekao posto sam mislio da si ti.zato sto u trenutku dok sam pisao i zakljucavao i otkljuccavao temu,u ta 4-5min kad je neko izbrisao temu video sam da se pojavio tvoj komentar na drugoj temi,znaci u tom trenutku si bio na forumu,pa sam pomislio da si ti to uradio.izvini...
NenadBG
NenadBG
Moderator
Moderator

Broj poruka : 10594
Datum Registracije : 12.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 3 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od deda Sre Feb 24, 2010 11:26 am

sta li vi radite da mi je znati doktor

deda
VIP Član
VIP Član

Broj poruka : 7985
Godina : 84
Lokacija : Nishville,Republika Srbija
Datum Registracije : 30.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 3 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Markisa Sre Feb 24, 2010 11:27 am

Jucce sam bio bez neta,pominje se neka tema DULE IZVINI jel to nova tema,malo se salili na duletov racun ili nesto drugo???
Markisa
Markisa
VIP Član
VIP Član

Broj poruka : 10369
Godina : 35
Datum Registracije : 02.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 3 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od NenadBG Sre Feb 24, 2010 11:32 am

jedno pitanje-ko je opet zakljucao temu o kupu srbije?
NenadBG
NenadBG
Moderator
Moderator

Broj poruka : 10594
Datum Registracije : 12.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 3 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Faul u napadu Sre Feb 24, 2010 11:37 am

hihihi

vi ste fenomenalni! Uprava napolje! aplauz hahaha
Faul u napadu
Faul u napadu
VIP Član
VIP Član

Broj poruka : 11197
Godina : 78
Datum Registracije : 24.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 3 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od NenadBG Sre Feb 24, 2010 1:52 pm

sada gledam oko brisanja teme i premestanja u korpu kako ide.za sada i nije jasno ispada da niko nije pomerio temu o duletu koju je otvorio ajkula(i zbog cega pretpostavljam da je otisao).ako stvarno nije niko sasvim moguce je da sam ja slucajno greskom pritisnuo to dugme.kao sto sam vec napisao tada sam cakao oko topika,zakljucao,pa otkljucao i editovao moju poruku,pa hteo ponovo da zakljucam.sve u svemu negde u tom trenutku je poruka pemestena i javilo mi da ne mogu da vidim temu jer je ona u delu koji mogu samo admini da gledaju.s obzirom da sveta nije dirao temu,da niko od modova ne kaze da je on to uradio(ali ima nas sada mnogo) najlogicnije bi mi bilo da sam ja to greskom uradio.a sad sam bas proverio kako se to radi,dovoljno je da pritisnes korpu,ne trazi ti potvrdu toga.tako da kazem sasvim mi je moguce da sam se zajebao,iako tada nisam ni sam provalio da sam ja ista uradio...

jos ce na kraju ispasti da je ajkula otisao zbog slucajne greske... udri glavom
NenadBG
NenadBG
Moderator
Moderator

Broj poruka : 10594
Datum Registracije : 12.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 3 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Gost Sre Feb 24, 2010 8:10 pm

VolimPFC ::
Pjer ::
Svetinja ::pjer, na sta mislis?

da svako prvo pregleda svoje komentare i vidi da li je svojim komentarom nekog uvredio,tek posle toga treba da se obrati "protivnickoj"strani ili krene sa brisanjem i zakljucavanjem,imali smo ovde i prepravljanja komentara ali nadam se da smo ipak to prevazisli i da smo svi shvatili da ima i onih koji drugacije misle

ne možeš a da mene ne pecneš...
da se ne vraćem bezveze na to, ali ja sam to bio zamislio kao šalu(jer komentar nije bio "izražavanje mišljenja" u pravom smislu) koja od druge strane nije prihvaćena... wink

ali eto, Duletu je za 10 dana rođendan... pa piši što god želiškez

ti si barem bio iskren i priznao svoj"greh"
još jednom kažem da svako prvo preispita sebe i svoje pisanje pa da posle kritikuje druge

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 3 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Svetinja Sre Feb 24, 2010 9:43 pm

Mickey ::Nije valjda Ajkula stvarno otišao...šta mu bi odjednom Shocked
Pretpostavljam da je samo loš dan u pitanju,videću da probam da ga vratim.
Meni bar ništa nije ukazivalo da je ljut nešto.

Patriota je u pravu,svi mogu sve da brišu i tu može nastati haos.Ta ovlašćenja treba smanjiti,verovatno to može samo Nebojša.
Sem toga,od kako nam nema Pufte,Svetinja sve sam radi jer Nebojša jako retko svrati.Mislim da je obavezan još jedan administrator.

Jos jedan admin?
Apsolutno bespotrebno
Sto ne znaci da se necu sloziti ako vecina tako hoce.
Ali ne znam zasto bi bio potreban admin kada forum funkcionise preko moderatora?
Svetinja
Svetinja
Admin
Admin

Broj poruka : 22389
Godina : 47
Lokacija : Holandija
Datum Registracije : 22.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 3 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Svetinja Sre Feb 24, 2010 9:43 pm

NenadBG ::koliko je on meni napisao u poruci ispalo je da sam ga ja oterao... :nezna pri cemu mi nije jasno zasto i nije mi objasnio sto.
inace ja sam uzeo i napisao komentar na temu dule izvini koju je ajkula otvorio(pre toga sam otkljucao temu o kupu),i onda zakljucao temu,odmah posle 30-ak sek otkljucao sam i editovao post,onda kad sam hteo da vidim nesto tema je bila izbrisana i prebacena u deo koji vide samo admini.sve je to bilo u nekih 3-4min.znaci to je sve sto sam ja uradio,i zasto je on zbog neceg od toga se povukao ne znam. :nezna

sveto,izvini ako nisi ti izbrisao,ja sam to prvi rekao posto sam mislio da si ti.zato sto u trenutku dok sam pisao i zakljucavao i otkljuccavao temu,u ta 4-5min kad je neko izbrisao temu video sam da se pojavio tvoj komentar na drugoj temi,znaci u tom trenutku si bio na forumu,pa sam pomislio da si ti to uradio.izvini...
ma ok je
bezveze je sve ovo ispalo
jbg
Svetinja
Svetinja
Admin
Admin

Broj poruka : 22389
Godina : 47
Lokacija : Holandija
Datum Registracije : 22.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 3 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Mickey Sre Feb 24, 2010 10:07 pm

Svetinja ::
Mickey ::Nije valjda Ajkula stvarno otišao...šta mu bi odjednom Shocked
Pretpostavljam da je samo loš dan u pitanju,videću da probam da ga vratim.
Meni bar ništa nije ukazivalo da je ljut nešto.

Patriota je u pravu,svi mogu sve da brišu i tu može nastati haos.Ta ovlašćenja treba smanjiti,verovatno to može samo Nebojša.
Sem toga,od kako nam nema Pufte,Svetinja sve sam radi jer Nebojša jako retko svrati.Mislim da je obavezan još jedan administrator.

Jos jedan admin?
Apsolutno bespotrebno
Sto ne znaci da se necu sloziti ako vecina tako hoce.
Ali ne znam zasto bi bio potreban admin kada forum funkcionise preko moderatora?

Kako hoćeš,samo nemoj onda da se buniš kada ispadneš dežurni krivac za sve kez
Mickey
Mickey
Moderator
Moderator

Broj poruka : 11458
Lokacija : Beograd
Datum Registracije : 24.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 3 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 33 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 18 ... 33  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu