Sportski forum
DOBRODOŠLI NA SPORTSKI FORUM
Da bi ste pristupili kompletnom sadržaju sajta potrebno je da se ulogujete.
Ako niste Član,možete se potpuno besplatno registrovati.
Registracija je krajnje jednostavna i brza.

Join the forum, it's quick and easy

Sportski forum
DOBRODOŠLI NA SPORTSKI FORUM
Da bi ste pristupili kompletnom sadržaju sajta potrebno je da se ulogujete.
Ako niste Član,možete se potpuno besplatno registrovati.
Registracija je krajnje jednostavna i brza.
Sportski forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

+30
Denny_Crane
dejo94
ladja
sh1
gennius
Nebojsa
srdjan dimitric
Dejan NS
Losmi
Lexy
ramkens
Ian Ashbury
Dragutin
*Nebojsa*
Deneb
Labud
shorty
djemba djemba
deda
Dimitrije BP
BodiBond
Mickey
Svetinja
Faul u napadu
Patriots
laki
VolimPFC
NenadBG
Bokkie
Markisa
34 posters

Strana 7 od 33 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 20 ... 33  Sledeći

Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 7 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od VolimPFC Pon Mar 01, 2010 1:44 am

koliko mene sjećanje služi tpm je uvrede i podjebavanja(bezobrazna) ostavljao uglavnom na temama o tegeltiji i srpskoj košarci... retko je pisao na partizanovom podforumu...

sad, možda grešim...
VolimPFC
VolimPFC
Moderator
Moderator

Broj poruka : 15053
Godina : 29
Lokacija : Ulcinj
Datum Registracije : 25.06.2008

https://www.youtube.com/user/3pkovic#p/u

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 7 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Gost Pon Mar 01, 2010 1:45 am

koliko se sećam tpm nije mnogo pisao na podforumu partizana sem ako temu o Tegiju ne smatrate kao svoju i mnogi su imali pravo da ga brišu ili kažzne na odgovarajuće načine ali svi smo bili svedoci kako se tad vrdalo na razno razne načine kako bi se izbeglo neminovno,jedan od izgovora je bio i da nemaju svi ovlašćenja da ga brišu,u međuvremnu kako sami kažete došlo je do promena i svako može ili je mogao da koristi svoju funkciju na bilo kom podforumu i to nije loše ako se principijalno primeni,ja sam samo apelovao da to tako i bude očito je to neke pogodilo,zašto? valjda sami znaju i ne bih da spekulišem,ja stvarno nemam problem da komuniciram sa forumašima koji navijaju za partizan i u tome je najmanji problem...

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 7 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Bokkie Pon Mar 01, 2010 1:53 am

Ко је врдао да се не банује тмп?

И кога је погодило то што си ти апеловао? Мене сигурно није, јер сам модератор тек од скоро, а и обрисао сам свега пар порука.
Bokkie
Bokkie
Moderator
Moderator

Broj poruka : 15910
Datum Registracije : 15.08.2008

http://www.mudrosti.org

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 7 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Gost Pon Mar 01, 2010 2:15 am

Bokkie ::Ко је врдао да се не банује тмп?

И кога је погодило то што си ти апеловао? Мене сигурно није, јер сам модератор тек од скоро, а и обрисао сам свега пар порука.

pa vidiš da nekima ide i na onu stvar pisanje o tome...

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 7 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Bokkie Pon Mar 01, 2010 2:24 am

Буди мало конкретнији. Лако је рећи "некима", али ако мислиш стварно да решимо проблем (ако постоји), а верујем да то сви желимо, онда конкретно наведи ко по твом мишљењу греши. А не овако да се у твојим порукама препознају сви модератори који навијају за Партизан.

И ниси ми одговорио на претходна питања.
Bokkie
Bokkie
Moderator
Moderator

Broj poruka : 15910
Datum Registracije : 15.08.2008

http://www.mudrosti.org

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 7 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Gost Pon Mar 01, 2010 2:41 am

ja uopšte ne vidim da postoji neki problem,po stoti put ponoviću da sam samo apelovao da se primenjuju isti aršini za sve i na svim temama,na to su reagovali neki do moderatora pređašnji i sadašnji i tražili da ikažem kad nisu postupili principjelno,naveo sam primer sa tpm posle kojeg su neki prihvatili kritiku neki se uhvatili za onu stvar a pojednicima još uvek nije sve razjašnjeno i traže i dalje dodatna pojašnjenja.
koliko sam ja upućen na partizanovim podforumima su moderatori VolimPFC
markiša,Laki i Bokkie a sve nadzire Svetinja i sa njima se i vodi ova polemika u manje više korektnom tonu.Možda ima još po neki moderator ali ja stvarno retko tamo zalazim posle par neprijatnosti i ne bih da nagađam da li i ko još ima vlast mislim da je i ovaj broj dovoljan.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 7 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Bokkie Pon Mar 01, 2010 2:44 am

Колико ја знам, Маркиша није модератор на Партизановом подфоруму, а Светиња нема утицај на наш рад.

Драго ми је да нема проблема. wink
Bokkie
Bokkie
Moderator
Moderator

Broj poruka : 15910
Datum Registracije : 15.08.2008

http://www.mudrosti.org

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 7 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Svetinja Pon Mar 01, 2010 2:48 am

Na partiznaovom podforumu su moderatori laki, VolimPFC i Laki
Markisa nije
A Svetinja ne nadgleda nsita i ima puno poverenje u sve moderatore i smatra da oni sami rade kako misle da treba da se uradi.
Nemam ja mentalni sklop coveka koji je za moderatora.
Zato je sve i ovako podeljeno
Svetinja
Svetinja
Admin
Admin

Broj poruka : 22389
Godina : 47
Lokacija : Holandija
Datum Registracije : 22.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 7 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Svetinja Pon Mar 01, 2010 2:49 am

Bokkie ::Колико ја знам, Маркиша није модератор на Партизановом подфоруму, а Светиња нема утицај на наш рад.

Драго ми је да нема проблема. wink

ne samo na vas da nemam uticaj, vec ni na jedan deo foruma niti na ijednog moderatora.
Izbrisem nekoga kao moda kada vidim da ga tu neko vreme nema
kao novicu ubicu

Mislim da Pjer najvise cilja na deo oko TMP
Mislim da je tu u pravu
Trebao je da dobije ban
Ja sam mislio da moze sve proci bez bana ali jbg, sjebao se
Svetinja
Svetinja
Admin
Admin

Broj poruka : 22389
Godina : 47
Lokacija : Holandija
Datum Registracije : 22.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 7 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od djemba djemba Pon Mar 01, 2010 3:10 am

Mislim, razumeo bih da se ispisu tri strane kad jedan udara u klin, a drugi u plocu.. Ali ovo, da svi misle isto, samo na razlicit nacin interpretiraju, i jos niko nikog ne razume, jos nisam video.. Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 7 492911
djemba djemba
djemba djemba
Aktivan forumas
Aktivan forumas

Broj poruka : 3108
Godina : 39
Lokacija : debela ladovina
Datum Registracije : 05.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 7 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Gost Pon Mar 01, 2010 3:12 am

djemba djemba ::Mislim, razumeo bih da se ispisu tri strane kad jedan udara u klin, a drugi u plocu.. Ali ovo, da svi misle isto, samo na razlicit nacin interpretiraju, i jos niko nikog ne razume, jos nisam video.. Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 7 492911

j-bga kad nismo svi pravnici schlider
kod vas je barem 2+2=4

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 7 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od djemba djemba Pon Mar 01, 2010 3:19 am

Pjer ::
djemba djemba ::Mislim, razumeo bih da se ispisu tri strane kad jedan udara u klin, a drugi u plocu.. Ali ovo, da svi misle isto, samo na razlicit nacin interpretiraju, i jos niko nikog ne razume, jos nisam video.. Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 7 492911

j-bga kad nismo svi pravnici schlider
kod vas je barem 2+2=4
Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 7 793618
Kod nas je to relativno.. Kad nesto treba da se naplati, 2+2 zna da bude mnogo vise Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 7 370381
djemba djemba
djemba djemba
Aktivan forumas
Aktivan forumas

Broj poruka : 3108
Godina : 39
Lokacija : debela ladovina
Datum Registracije : 05.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 7 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Gost Pon Mar 01, 2010 3:26 am

djemba djemba ::
Pjer ::
djemba djemba ::Mislim, razumeo bih da se ispisu tri strane kad jedan udara u klin, a drugi u plocu.. Ali ovo, da svi misle isto, samo na razlicit nacin interpretiraju, i jos niko nikog ne razume, jos nisam video.. Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 7 492911

j-bga kad nismo svi pravnici schlider
kod vas je barem 2+2=4
Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 7 793618
Kod nas je to relativno.. Kad nesto treba da se naplati, 2+2 zna da bude mnogo vise Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 7 370381

kad vam uvedu fiskalne racune od septembra moracete da se bavite visom matematikom
1 na rucun+3 ispod stola kez

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 7 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Mickey Pon Mar 01, 2010 4:44 am

Svetinja ::
Pjer ::
laki ::Starino, u pravu si 100%, dvostruki arsini ne smeju da postoje, ali koliko sam ja upucen u ovu situaciju na ovom forumu, ovakvog skrnavljenja i vredjanja nije bilo do sada.
Ispravi me ako gresim.

Ako se secas, bilo je na "onom" forumu jedan slican slucaj izopacenog idiota koji je napisao nesto za DekijaNS, pa smo mu se kolektivno najebavali majke , jedno tri, cetri stranice.

pre jedno godinu dana kad je bilo ono masovno povlačenje navijača Zvezde sa ovog foruma neki od moderatora kao opravdanje za svoj nerad koristili su to što nisu ovlašćeni da zalaze ne druge podforume i da zato nisu intervenisali
ja Markišu ne kritikujem za učinjeno(sa tim momkom nemam nijedan duel do sad)samo upozoravam i njega kao i ostale sa vlasti da budu objektivni i principijelni na svakom podforumu,prvu grešku ću vam skupo naplatiti kez
Ta tema o zvezdaisma na forumu i njihovoj ugrozenosti mi iskreno posebno ide na kurac.
To sto vas je manje i sto su vam rezultati slabiji, pa doziviti podjebavanje
, jbg, idite na delije.net, tamo vlada jednomisljenje. Ovo je forum svih sportskih zaljubljenika, pa jebi ga, ako te naguzi siroki 50 razlike, ocekuj podjebavanje...ako neko vec voli da podjebava.
I da, bas zbog toga sam izbrisao svima mod naloge na zvezdinom delu, svima osim Nenada i Patriote. I zbog toga se ne bunim kada mi se nesto tamo obrise a mislim da nije trebalo.
Ne zanima me iskreno uredjivacka politika na zvezdinom podforumu, tamo ste vasi, pa pisitie kako mislite da treba i brisite sta mislite da ne treba tu da stoji

Sveto,niko od zvezdaša sada nije pisao o tome da se oseća ugroženim,pa ne znam što si ovo napisao.Ajkula je možda to mislio pa je otišao,ne slažem se sa njim,ali to je njegova lična stvar i njegov izbor.
Ali,za neke stvari nisi u pravu.Ok je ako ti zezaš za raznorazne poraze kkcz ove i prethodnih sezona,ali isto moraš i da prihvatiš ako se dogodi (istina retko) i vama.Spadam među one koji su u poslednje vreme daleko više kritikovali igru i stanje u klubu za koga navijajam nego što sam bilo šta drugo(e) komentarisao.Ali,bilo je i situacija kada sam komentarisao i kkp (pretežno igru i uspehe),ali bilo je i slučajeva kada niste oduševili (protiv Cibone u Beogradu,protiv Lietuvosa tamo,protiv Zagreba u kutiji šibica) i napisao sam par rečenica bez podjebavanja analiziraći čisto igru.Upravo ti si tada reagovao,počinjući da napadaš i da se protiviš takvom pisanju podsećajući šta ste sve osvojili što u tom momentu nije imalo nikakve veze sa samom utakmicom i što niko i ne spori...
Tada sam shvatio da ti smeta bilo kakva kritika na račun kkp (o podjebavanju i da ne pričam),pa u poslednje vreme izbegavam da o vama bilo šta pišem jer mi lično smeta da ako pohvalim onda je sve ok,a ako napišem neku kritiku onda odmah ''doček na nož''.Pokušao sam da obrazložim zašto mislim da u ovom slučaju imaš duple aršine i da si previše navijački nastrojen a to ne želiš da priznaš.
Upravo zbog toga sam pominjao i potrebu drugog administratora.I tu nisi dosledan...prvo si napisao da ti ne smeta i ok je svaki predlog,a potom si napisao da si samo ti dovoljan i da nema potrebe za još jednim administratorom.A tek mi nije jasno zašto misliš da bi neko admnistratorsku funkciju iskoristio da obriše forum (da li ti to imaš neka negativna iskustva po tom pitanju ili pričaš iz ličnog iskustva).
Da ne misliš da tupim previše,zaista se u potpunosti slažem sa tobom da je forum sasvim ok i da ima puno odličnih poznavalaca i zaista raznih dobrih komentara na različitim temama.Ali,to ne znači da ne može još bolje i da treba da na svaki predlog ili sugestiju reaguješ toliko oštro (tipa ovo ne dolazi u obzir, ili idite na Delije.net i slično)...
Mickey
Mickey
Moderator
Moderator

Broj poruka : 11458
Lokacija : Beograd
Datum Registracije : 24.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 7 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Bokkie Pon Mar 01, 2010 4:51 am

Мики, ти вероватно мислиш на увођење једног супер мода (дакле, неко ко ће имати овлашћење да брише на свим темама). Овлашћења администратора би стварно превазилазила то јер он може и да банује некога, па чак и много теже потезе да повуче. Један супер мод би стварно могао добро да дође, али да он ипак нема овлашћења за подфоруме везане за ЦЗ и Партизан, јер мање-више стално је један од модератора присутан на нету.
Bokkie
Bokkie
Moderator
Moderator

Broj poruka : 15910
Datum Registracije : 15.08.2008

http://www.mudrosti.org

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 7 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Mickey Pon Mar 01, 2010 5:02 am

Pa u situacijama koje su krupne (npr vređanje ili psovanje) mislim da treba da reaguje isključivo admin i da je on taj koji treba da seče.Ok,nazovimo ga i super-mod,ime je nebitno,važno je da bude delotvoran.
Naravno,niko ne može da bude stalno aktivan i svi imamo privatne živote i zato i smatram da je veći broj ljudi neophodan za administratore jer će se tako desiti da je uvek neko tu ako se opet ponovi slična situacija.
Ranije je bilo drugačije,jer je zbog okolnosti i bolesti Pufta praktično bio non stop tu i mogao je odmah da interveniše kada se nešto događalo,ali sada to više nije slučaj...pa sam Svetinja se nedavno žalio da ima gomilu obaveza.
Mickey
Mickey
Moderator
Moderator

Broj poruka : 11458
Lokacija : Beograd
Datum Registracije : 24.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 7 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od VolimPFC Pon Mar 01, 2010 5:10 am

da, admin je taj koji treba da proceni da li taj neko(ko vređa ili psuje) treba da popije ban, ali mi moderatori smo ti koji treba da brišu to, i kasnije saopšte administratoru(ukoliko nije bio prisutan na forumu) koji odlučuje koji potez će da povuče...

po meni, ne treba nam još jedan administrator, kad nas ima pun qrac moderatora, a banovi na forumu se dele u proseku 1.5 godišnje wink
VolimPFC
VolimPFC
Moderator
Moderator

Broj poruka : 15053
Godina : 29
Lokacija : Ulcinj
Datum Registracije : 25.06.2008

https://www.youtube.com/user/3pkovic#p/u

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 7 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Gost Pon Mar 01, 2010 5:15 am

jebote,napisali ste 3 strane za jedan dan o adminima,kurcu palcu a ostale teme ni da pipnete :fiju:
cvrsta ruka sve resava,nije za srbe demokratija.
uvedite diktaturu.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 7 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Gost Pon Mar 01, 2010 5:46 am

Partibrejkers ::jebote,napisali ste 3 strane za jedan dan o adminima,kurcu palcu a ostale teme ni da pipnete :fiju:
cvrsta ruka sve resava,nije za srbe demokratija.
uvedite diktaturu.

pa zar nije vec uvedena?

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 7 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od VolimPFC Pon Mar 01, 2010 5:58 am

mislimo li na diktaturu na ovom forumu?

ne želim da ulazim u raspravu po tom pitanju, ali ovo je najliberalniji forum na kome sam ikada bio... ne govorim to zbog toga što na ovom forumu provodim najviše vremena niti što tu imam mod nalog, već zbog toga što znam kako izgleda prava forumska diktatura(4 bana sam tamo popio,)... nije bitno koji forum...
VolimPFC
VolimPFC
Moderator
Moderator

Broj poruka : 15053
Godina : 29
Lokacija : Ulcinj
Datum Registracije : 25.06.2008

https://www.youtube.com/user/3pkovic#p/u

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 7 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Bokkie Pon Mar 01, 2010 6:03 am

Ма подјебавам Пјер. Smile
Bokkie
Bokkie
Moderator
Moderator

Broj poruka : 15910
Datum Registracije : 15.08.2008

http://www.mudrosti.org

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 7 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Gost Pon Mar 01, 2010 6:24 am

Bokkie ::Ма подјебавам Пјер. Smile

ako nas glavni poglavica nabija na onu stvar i tera na delije net.nema potrebe da ja podjebavam :nezna

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 7 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od VolimPFC Pon Mar 01, 2010 6:36 am

moj neki utisak je da vi sve shvatate preozbiljno, odnosno kao provokaciju i napad na vas... i da ti kažem, diktatura je kada te neko banuje zbog sitnog skretanja sa teme, a pre toga to je učinilo još jedno 10-ak forumaša wink


i u pravu su neki, šta koji qrac ovde palamudimo bezveze... nema tpm-a, nema svađa na forumu, ne editovanja poruka, ali opet nešto ne valja...
VolimPFC
VolimPFC
Moderator
Moderator

Broj poruka : 15053
Godina : 29
Lokacija : Ulcinj
Datum Registracije : 25.06.2008

https://www.youtube.com/user/3pkovic#p/u

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 7 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Bokkie Pon Mar 01, 2010 6:47 am

Pjer ::
Bokkie ::Ма подјебавам Пјер. Smile

ako nas glavni poglavica nabija na onu stvar i tera na delije net.nema potrebe da ja podjebavam :nezna

Ако данас кажеш да на форуму нема проблема, а сада одједном спомињеш некакву диктатуру онда могу само да закључим да подјебаваш.
Bokkie
Bokkie
Moderator
Moderator

Broj poruka : 15910
Datum Registracije : 15.08.2008

http://www.mudrosti.org

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 7 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Mickey Pon Mar 01, 2010 7:46 am

VolimPFC ::moj neki utisak je da vi sve shvatate preozbiljno, odnosno kao provokaciju i napad na vas... i da ti kažem, diktatura je kada te neko banuje zbog sitnog skretanja sa teme, a pre toga to je učinilo još jedno 10-ak forumaša wink


i u pravu su neki, šta koji qrac ovde palamudimo bezveze... nema tpm-a, nema svađa na forumu, ne editovanja poruka, ali opet nešto ne valja...

Nema ničega u preozbiljnom shvatanju,već sam pokušao da objasnim da svako ima različit prag tolerancije pa ne bih rekao da je u tome problem.
Ali,direktno Svetinji sam pokušao da objasnim neke situacije u kojima smatram da ima dvostruke aršine i to mi se ne dopada...ne dižem frku,ne dižem tenziju,ali ne vidim ni zbog čega je problem da kažem(o) svoje mišljenje kao neko ko je ovde od osnivanja foruma i jedan od onih koji su najviše pisali ovde.Meni ne izgleda normalno da čim neko iznese neku primedbu,odmah nekolicina kreće sa pričom ''šta tupite,čemu ovo'' i slično...jednostavno to deluje da smeta različito mišljenje,a ako se iznese i nešto ti malo zasmeta odmah te Sveta šalje na drugi forum.
Pokušavam da shvatim ali ne kapiram.I ostajem pri stavu da treba još jedan admin ili super-mod,zovite kako hoćete.
Po meni,to treba da bude neko ko je realan,objektivan, i ko je često na forumu...vidim samo dva kandidata (Pjer i Laki).Strogi ali pravedni,pravi za taj posao.
Mickey
Mickey
Moderator
Moderator

Broj poruka : 11458
Lokacija : Beograd
Datum Registracije : 24.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 7 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 33 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 20 ... 33  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu