Sportski forum
DOBRODOŠLI NA SPORTSKI FORUM
Da bi ste pristupili kompletnom sadržaju sajta potrebno je da se ulogujete.
Ako niste Član,možete se potpuno besplatno registrovati.
Registracija je krajnje jednostavna i brza.

Join the forum, it's quick and easy

Sportski forum
DOBRODOŠLI NA SPORTSKI FORUM
Da bi ste pristupili kompletnom sadržaju sajta potrebno je da se ulogujete.
Ako niste Član,možete se potpuno besplatno registrovati.
Registracija je krajnje jednostavna i brza.
Sportski forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

+30
Denny_Crane
dejo94
ladja
sh1
gennius
Nebojsa
srdjan dimitric
Dejan NS
Losmi
Lexy
ramkens
Ian Ashbury
Dragutin
*Nebojsa*
Deneb
Labud
shorty
djemba djemba
deda
Dimitrije BP
BodiBond
Mickey
Svetinja
Faul u napadu
Patriots
laki
VolimPFC
NenadBG
Bokkie
Markisa
34 posters

Strana 8 od 33 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 20 ... 33  Sledeći

Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 8 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od VolimPFC Pon Mar 01, 2010 7:52 am

ja lično nemam ništa protiv da ti, ili bilo ko drugi izrazi svoje mišljenje wink i svi treba da kažemo ukoliko ima nešto što nam smeta na forumu...

no kao što si rekao, svako ima različit prag tolerancije pa samim tim neće svako jednu rečenicu shvatiti na isti način wink
VolimPFC
VolimPFC
Moderator
Moderator

Broj poruka : 15053
Godina : 29
Lokacija : Ulcinj
Datum Registracije : 25.06.2008

https://www.youtube.com/user/3pkovic#p/u

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 8 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od deda Pon Mar 01, 2010 7:54 am

ljudi,nemojte se toliko zamarati ovom pricom...Cinjenica je da sa TPM-om nije pravilno reagovano...O tome sam jos tada i dok je doticni bio aktivan pisao ,kao i na pm sa Svetinjom...Zasto je to tako bilo ,ja ne znam...
Drugu neku neregularnost tj. da se jednima nesto dozvoljava a drugima ne ja stvarno nisam video...Cesto se moze stvoriti prividna situacija da je tako jer su ,na zalost,Grobari u velikoj vecini na forumu...
Razumem Peru o cemu pise i slazem se,verujem da i ostali shvataju i mislim da stvarno nema potrebe za daljim "produbljivanjem"...

deda
VIP Član
VIP Član

Broj poruka : 7985
Godina : 84
Lokacija : Nishville,Republika Srbija
Datum Registracije : 30.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 8 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Gost Pon Mar 01, 2010 7:58 am

moram bre da ubijem nerovzu pred sutrasnju utakmicu plazi se

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 8 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Gost Pon Mar 01, 2010 10:48 am

Ranije sam koristio sportski-forum kako bi informacije koje nalazim u vezi sa mladim kosarkaskim iz diaspore budu dosptune svima, ali su administrori onemogucili da se forum cita ako niste registrovani. Pa sam tada bio primoran naci sajt koji ima slobodan pristup za citaoce. Tj. Kosarka.rs. Ali pre neki dan, zakacio sam se sa BodiBond (koji je prijatelj vecina vas jer ucestvuje u fantasy basket i zivi u BG), pa sam dobio ban. Najvise sam se uvredio jer sam kritiziran zbog mojeg znanja u vezi sa kosarkasima iz diaspore i takmicenja mladji kategorija.

@ BodiBond
Ja ne razumem tvoju potrebu da od kada si došao na forum propagiraš kako ti sve najbolje znaš!

@ Zemljoradnik
Ovde se hvališ nekim velikim znanjem

http://kosarka.rs/forum/forum_posts.asp?TID=3&PN=6

Ja, licno godinu i po dana radim bezplatno tokom moje slobodno vreme, kako bi stvorio skauting mrezu za KS Srbije. Nalazim igrace (Dejan Kravic, Aleks Dragicevic, Stefan Cvrkalj, Dusan Bogdanovic, Djordje Micic, Stefan Jankovic, Carley Mijovic itd.), potom ja njih preporucujem Goranu Vojkicu koji radi u kancelariji KS Srbije. Toliko se dobro snalazim u tome da sam vise puta dobio ponude menadzerski agencija da radim za njih, kao i ponudu od Italjanskog kosarkaskog saveza, da im indentifikujem igrace italjanskog porekla u Americi. Sto sam odbio.

Evo i moj facebook, kako biste se sami uverili u tome. Iako sam zvezdas, stavio sam interes srpske kosarke ispred klupske, pa na mojoj listi prijatelja imate nekoliko kosarkaski radnika vezani za Partizan (Milos Gligorijevic, Marina Maljkovic, Aleksandar Bucan).


Poslednji izmenio albiongate dana Uto Mar 02, 2010 10:07 am, izmenjeno ukupno 1 puta

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 8 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od VolimPFC Pon Mar 01, 2010 10:57 am

ja sam inače video oko čega je izbila svađa na kosarka.rs

ja razumem tvoja uverenja(i ja imam slična) za ono što si napao Bodibonda, ali mislim da ipak nije bilo potrebe da tako reaguješ i kasnije počneš sa uvredama... svako( a da ne govorimo o jednom administratoru) može da stavi bilo šta u potpis dok to lično ne vređa nekog člana wink

ono što ti neko ne sme osporiti je tvoje znanje i praćenje mladih košarkaša iz dijaspore, odnosno naših igrača u Evropi,Kanadi,SAD... i ja ti se zaista divim na tome... wink

p.s jesi li stupio u kontakt sa Stefanom?
VolimPFC
VolimPFC
Moderator
Moderator

Broj poruka : 15053
Godina : 29
Lokacija : Ulcinj
Datum Registracije : 25.06.2008

https://www.youtube.com/user/3pkovic#p/u

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 8 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Mickey Pon Mar 01, 2010 11:11 am

Eto,dobro je znati celu priču...lično ništa ne može opravdati nečije psovanje i vređanje,ali nije loše znati šta može da dovede do toga.
Iz ličnog iskustva znam koliko je Albion vredan i koliko čini na promociji kvalitetnih mladih igrača (pomogao mi je koliko je mogao oko jednog klinca),tako da sigurno nije zaslužio da njegov rad bude nipodaštavan.
Nekada je teško kontrolisati se,ali svakako je morao da nađe načina da se iskontroliše i ne vređa nikoga niti je trebao da svađu sa drugog foruma prenosi ovde...ali žao mi je što neću čitati njegove komentare o mladim igračima i posebno će nedostajati u toj temi.
Mickey
Mickey
Moderator
Moderator

Broj poruka : 11458
Lokacija : Beograd
Datum Registracije : 24.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 8 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Svetinja Uto Mar 02, 2010 2:45 am

Ok, niko nije bezgresan
sigurno da smo svi po nekada burno reagovali ili koristili duple arsine
ali sve akda se sabere i oduzme, mislim da vlada velika tolerancija na forumu
Svetinja
Svetinja
Admin
Admin

Broj poruka : 22389
Godina : 47
Lokacija : Holandija
Datum Registracije : 22.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 8 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Mickey Uto Mar 02, 2010 12:10 pm

Samo da kažem,videh Ajkulu večeras na utakmici...neće da se vraća na forum,smatra da je previše navijački,tako da je eto oko njega sada (bar meni) poznata situacija.
Pokazao mi slike,slikao se sa Vašingtonom i Kleom,ej sa Kleom affraid
Kada ne padoh u nesvest,neću nikada hihihi
Šteta što se slikao posle odlaska sa foruma,svidele bi vam se slike kez3
Mickey
Mickey
Moderator
Moderator

Broj poruka : 11458
Lokacija : Beograd
Datum Registracije : 24.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 8 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Gost Uto Mar 02, 2010 12:17 pm

aplauz kez3

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 8 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Markisa Uto Mar 02, 2010 12:20 pm

otkrio je svoju pravu stranu,da ja nas u dusi kez
Markisa
Markisa
VIP Član
VIP Član

Broj poruka : 10369
Godina : 35
Datum Registracije : 02.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 8 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od deda Uto Mar 02, 2010 12:20 pm

ahahaha...kralj ...

deda
VIP Član
VIP Član

Broj poruka : 7985
Godina : 84
Lokacija : Nishville,Republika Srbija
Datum Registracije : 30.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 8 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Gost Uto Mar 02, 2010 12:22 pm

ajkula pizzo grobare si izd'o.
vracaj se sa sve slikama :inocent:

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 8 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Bokkie Uto Mar 02, 2010 12:23 pm

Хоћемо слике!
Bokkie
Bokkie
Moderator
Moderator

Broj poruka : 15910
Datum Registracije : 15.08.2008

http://www.mudrosti.org

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 8 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Markisa Uto Mar 02, 2010 12:27 pm

Miki,jel se Ajkula smeska na tim slikama hihihi Vidi li mu se zadovoljstvo iz ociju Smile)
Markisa
Markisa
VIP Član
VIP Član

Broj poruka : 10369
Godina : 35
Datum Registracije : 02.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 8 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Patriots Uto Mar 02, 2010 12:29 pm

oduvek je bio sumnjiv.... imali smo "škrticu" u nasim redovima hahaha

hocemo slike kao dokaz !!! aplauz
Patriots
Patriots
Moderator
Moderator

Broj poruka : 8848
Datum Registracije : 17.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 8 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Mickey Uto Mar 02, 2010 12:47 pm

Kada sam video slike pocrveneo sam od besa,sve mi se uši bile zacrvenele...bolje da mi lupio šamar nego što mi pokazao sliku kako grli Klea ko je
Rekao sam mu samo ''kako si mogao'' i da je šteta što ih nije postavio ovde na forum...ubeđen sam da bi se svidele svim grobarima.
Slikali su se na nekom parkingu zagrljeni,a Ajkula mi reče i da je priznao Kleu da je zvezdaš (slagao ga joooj ) i da ovom nije bilo svejedno ali da je ipak prihvatio da se slikaju.
Evo,Markisa je slikao mene i Tejlora,crnja bio maksimalno ljubazan i odmah prihvatio.
Mickey
Mickey
Moderator
Moderator

Broj poruka : 11458
Lokacija : Beograd
Datum Registracije : 24.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 8 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Svetinja Uto Mar 02, 2010 11:47 pm

Ajkula je otisao sa foruma jer nije mogao da trpi ovih par cigana sto su na forumu
Evo ga na partizan.net, medju istomisljenicima
Svetinja
Svetinja
Admin
Admin

Broj poruka : 22389
Godina : 47
Lokacija : Holandija
Datum Registracije : 22.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 8 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od NenadBG Pet Mar 05, 2010 9:56 pm

jedno pitanje sta sada bi sa onim delom gde kao mogu da pisu modovi,a drugi da ne vide(tj vidi ceo forum posto vide i vip clanovi,a to je ovde maltene ceo forum uz manje izuzetke)?ukinuto?
NenadBG
NenadBG
Moderator
Moderator

Broj poruka : 10594
Datum Registracije : 12.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 8 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Svetinja Sub Mar 06, 2010 1:48 am

ima taj deo
ne vidis ga?
Svetinja
Svetinja
Admin
Admin

Broj poruka : 22389
Godina : 47
Lokacija : Holandija
Datum Registracije : 22.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 8 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od NenadBG Sub Mar 06, 2010 3:53 am

ne vidim.ajde stavi ovde link iskopiraj da vidim dal mogu da udjem...
vidim arhivu u koju ne mogu da udjem,jer kaze mogu samo admini,a kao u podnaslovu arhive je stajao taj kao za modove podforum.sada ga ne vidim...
NenadBG
NenadBG
Moderator
Moderator

Broj poruka : 10594
Datum Registracije : 12.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 8 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Bokkie Sub Mar 06, 2010 5:16 am

Ја у тај део за модераторе више не могу да уђем.
Bokkie
Bokkie
Moderator
Moderator

Broj poruka : 15910
Datum Registracije : 15.08.2008

http://www.mudrosti.org

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 8 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Mickey Sub Mar 06, 2010 6:14 am

Bokkie ::Ја у тај део за модераторе више не могу да уђем.

Takođe ne mogu,ali nebitno...tamo se i ovako ništa ne piše.
Mickey
Mickey
Moderator
Moderator

Broj poruka : 11458
Lokacija : Beograd
Datum Registracije : 24.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 8 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Svetinja Ned Mar 07, 2010 9:52 pm

mislim da sada moze
Svetinja
Svetinja
Admin
Admin

Broj poruka : 22389
Godina : 47
Lokacija : Holandija
Datum Registracije : 22.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 8 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Bokkie Ned Mar 07, 2010 10:03 pm

Не може ни сада.

Да се надовежем на оптужбе на рачун лазмеа да је тпм... Није у реду после 10-ак порука оптуживати некога. ne bre Да ли ћемо тако сваком новом кориснику да (пре)судимо?

Искрено, полако почиње да ме нервира овај форум. У праву је ајкула, превише навијачки се све гледа.
Bokkie
Bokkie
Moderator
Moderator

Broj poruka : 15910
Datum Registracije : 15.08.2008

http://www.mudrosti.org

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 8 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Svetinja Ned Mar 07, 2010 10:32 pm

Lasme je iz Crne Gore
Nema Ip kao TPM koji je iz BGD
I mene pocinje ovo da nervira, mislim da sve pocinje da nervira ovakvo PMS ponasanje svih nas


A ovo zasto ne moze-ne znam, pogledacu kasnije
Svuda sam stavio da kao mogu svi moderatori...jebem li ga
Svetinja
Svetinja
Admin
Admin

Broj poruka : 22389
Godina : 47
Lokacija : Holandija
Datum Registracije : 22.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 8 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 33 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 20 ... 33  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu