Sportski forum
DOBRODOŠLI NA SPORTSKI FORUM
Da bi ste pristupili kompletnom sadržaju sajta potrebno je da se ulogujete.
Ako niste Član,možete se potpuno besplatno registrovati.
Registracija je krajnje jednostavna i brza.

Join the forum, it's quick and easy

Sportski forum
DOBRODOŠLI NA SPORTSKI FORUM
Da bi ste pristupili kompletnom sadržaju sajta potrebno je da se ulogujete.
Ako niste Član,možete se potpuno besplatno registrovati.
Registracija je krajnje jednostavna i brza.
Sportski forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

+30
Denny_Crane
dejo94
ladja
sh1
gennius
Nebojsa
srdjan dimitric
Dejan NS
Losmi
Lexy
ramkens
Ian Ashbury
Dragutin
*Nebojsa*
Deneb
Labud
shorty
djemba djemba
deda
Dimitrije BP
BodiBond
Mickey
Svetinja
Faul u napadu
Patriots
laki
VolimPFC
NenadBG
Bokkie
Markisa
34 posters

Strana 11 od 33 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 22 ... 33  Sledeći

Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 11 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od BodiBond Sre Maj 12, 2010 9:53 am

Potpis za Nenadov poslednji post!
BodiBond
BodiBond
Aktivan forumas
Aktivan forumas

Broj poruka : 3638
Godina : 38
Lokacija : Beograd
Datum Registracije : 08.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 11 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od VolimPFC Sre Maj 12, 2010 9:54 am

ok je da odgovoriš, ako smatraš da treba... ali ne treba da odmah kreneš sa napušavanjem nekoga ako je pogrešio...

Ian jeste započeo svađu i uputio prozivku ali nije pozivao druge članove da ga oralno zadovolje itd...
VolimPFC
VolimPFC
Moderator
Moderator

Broj poruka : 15053
Godina : 29
Lokacija : Ulcinj
Datum Registracije : 25.06.2008

https://www.youtube.com/user/3pkovic#p/u

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 11 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Mickey Sre Maj 12, 2010 9:58 am

Opet Grobari krenuli sa divljanjem i vređanjem...ne znam zašto,ali za pojedince nisam iznenađen :fiju:
A izgleda se očekuje da mi ćutimo na uvrede moron
Mickey
Mickey
Moderator
Moderator

Broj poruka : 11458
Lokacija : Beograd
Datum Registracije : 24.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 11 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od NenadBG Sre Maj 12, 2010 9:59 am

Mickey ::Ko nas je nazvao Gejlijama Shocked No
ian ashbury...znaci decko je otprilike rekao gejlije,jel vas ovaj poraz pirejskih gejlija boli vise,manje ili isto od subotnjeg poraza...znaci decko je koristio izraz gejlije,ne za podjebavanje uopste svih navijaca zvezde(pa da mogu da razumem kao navijacko podjebavanje,kako sam i shvatio zajebanciju nekih grobara posle derbija),nego se sasvim jasno obratio navijacima zvezde na forumu...i jos pfc zeli da mi objasni kako je to samo navijacko podjebavanje kao "franjevci"...ne bih nista rekao da je bila neka zajebancija sa tim izrazom,da se podjebava i sl,ali ovakvo obracanje jasno ukazuje da je upuceno nama na forumu...
pri cemu je on tu svoju uvredu uporedio sa nasim stavljanjem avatara... povracanje udri glavom udri glavom udri glavom


Poslednji put izmenio NenadBG dana Sre Maj 12, 2010 10:09 am, izmenio ukupno 2 puta
NenadBG
NenadBG
Moderator
Moderator

Broj poruka : 10594
Datum Registracije : 12.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 11 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od NenadBG Sre Maj 12, 2010 10:03 am

pfc,prva moja rekacija je bila da ide da izdrka i da se smiri pa da se vrati na forum...jedino sam reagovao zbog toga gejlije,on je nastavio sa tim,nije zeleo da edituje post(sto mu je deneb predlozio) i da onda sam ga ja pozvao da me oralno zadovolji kako ti kazzes...
sustina je da kad udjem u svadju upravo na najbezobrazniji i vulgarniji nacin ulazim u nju,da bih skerenuo paznju ostalih grobara na forumu,modova i admina,da shvate da je takva komunikacija(mislim na prozivke i uvrede onog ko je zapoceo to) apsolutno neprimerena i da ja to necu trpeti.u sustini namerno dizem prasinu,jer smatram da je to vredjanje nas na koje niti zelim da cutim,niti ima razloga za to...
NenadBG
NenadBG
Moderator
Moderator

Broj poruka : 10594
Datum Registracije : 12.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 11 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Labud Sre Maj 12, 2010 10:42 am

ko ne voli gejlije
nek im popusi najveselije
Labud
Labud
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2793
Datum Registracije : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 11 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Deneb Sre Maj 12, 2010 10:49 am

Labud ::ko ne voli gejlije
nek im popusi najveselije

rece vodja grobara
Deneb
Deneb
VIP Član
VIP Član

Broj poruka : 1098
Godina : 48
Lokacija : Struga,Makedonija
Datum Registracije : 09.07.2008

http://www.save70.mk/

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 11 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od deda Sre Maj 12, 2010 10:55 am

A da se zakljuca forum na par dana?
Mnogo nesto losa klima ovih dana...

deda
VIP Član
VIP Član

Broj poruka : 7985
Godina : 84
Lokacija : Nishville,Republika Srbija
Datum Registracije : 30.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 11 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Deneb Sre Maj 12, 2010 10:59 am

ma Andrija smirilo se, e sad sto se danas pogodilo da PAOK (prema kome ja neosecam apsolutno nista) pobedio Oly-ja, pa jos golom Ivica, sigurno ce neko iskoristiti da pecne cigane, al je bilo jako neukusno
Deneb
Deneb
VIP Član
VIP Član

Broj poruka : 1098
Godina : 48
Lokacija : Struga,Makedonija
Datum Registracije : 09.07.2008

http://www.save70.mk/

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 11 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od NenadBG Sre Maj 12, 2010 11:29 am

ja sam predhodnih god u basketu navijao za pao protiv olija,zbog pre svega zeljka.od ove godine kad teo igra ovako znacajnu ulogu u oliju navijam za njih pre svega zbog tea.a ne zbog nekog bratstva...tako da mene uopste ne dotice poraz olimpijakosa,iako da me pitas ko bi voleo da pobedi od ta dva tima u svakom slucaju bih rekao oli.znaci boli me uvo za bilo kakvo peckanje zbog te utakmice,samo sam reagovao na obracanje nama zvezdasima ovde na forumu na takav nacin...sto si deneb i sam primetio sta mi je zasmetalo,ne pitanje ko pitanje,koje jeste bilo podjebavanje i samo po sebi,vec da nam se na taj nacin obraca...
NenadBG
NenadBG
Moderator
Moderator

Broj poruka : 10594
Datum Registracije : 12.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 11 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Bokkie Sre Maj 12, 2010 11:42 pm

NenadBG ::
VolimPFC ::OBRISAO SAM KOMPLETNU RASPRAVU!!!

Kao prvo, veze s temom nema, a ka drugo ovo nije mesto gde ćemo da se SVAĐAMO i VREĐAMO!!!
da ovde odgovorim...kao sto sam rekao prozivanje i vredjanje mene i ostalih zvezdasa na ovom forumu ce sa moje strane uvek imati odgovor.znaci kad neko postavi pitanje gejlijama,a misli na zvezdase sa foruma,to nije navijacko podjebavanje nego uvreda zvezdasa ovde na forumu.
pri tom takve stvari u najmanju ruku zasluzuju opomenu onome ko je to napisao,a ne da se preko toga predje ko da nije nista bilo...znaci nisam ni najmanje nervozan pa da sam zbog toga odgovorio na ovaj nacin,ali nikom necu dozvoliti da me vredja.a ako se zeli mir i normalna komunikacija na forumu onda se ovakve stvari nece dozvoljavati.a ne da se to obrise tek kada dodje do odgovora i svadje...

Хм. Па није баш да нико од Звездаша није употребљавао увредљиве надимке за Гробаре, типа "глодари". Пронаћиће се већ такви...

П.С. Немам појма шта се издешавало претходна 2 дана, али чисто се надовезујем на ово. Што се мене тиче, нека пише шта год хоће. Само знам да такве ствари на делу форума о Партизану нећу дозволити.
Bokkie
Bokkie
Moderator
Moderator

Broj poruka : 15910
Datum Registracije : 15.08.2008

http://www.mudrosti.org

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 11 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od laki Čet Maj 13, 2010 5:10 am

Nebojsa, crni sine, vidim da si online, deder brisi ovo Chetnikovanje, koji ce nam?

(ili mi posalji na PM kako da maknem ovo ruzno pravougaono sranje)
laki
laki
Moderator
Moderator

Broj poruka : 5733
Godina : 104
Lokacija : Dve stanice odavde, kod restorana
Datum Registracije : 14.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 11 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od *Nebojsa* Pon Maj 17, 2010 8:52 am

laki ::Nebojsa, crni sine, vidim da si online, deder brisi ovo Chetnikovanje, koji ce nam?

(ili mi posalji na PM kako da maknem ovo ruzno pravougaono sranje)

Laki Clanovi su trazili Chat,nisam ga ja ubacio na svoju ruku wink
*Nebojsa*
*Nebojsa*
Admin
Admin

Broj poruka : 640
Godina : 41
Lokacija : Zvornik
Datum Registracije : 22.04.2008

https://sportski-forum.darkbb.com

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 11 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od NenadBG Pon Maj 17, 2010 9:43 am

ajmo malo ovde...
sveto(posto si ti jedini admin koji redovno dolazi,onda se tebi obracam),posto prosli put nije bilo reakcije na Ian Ashbury-ja...znaci decko od kako je dosao na forum provocira,od sitnijih,ka krupnijim provokacijama...onda je uzeo obratio se zvezdasima sa foruma sa gejlije,aludirajuci i nazivajuci nas pederima...onda je stavio u svoj avatar to gejlije i igrace fk cz i navijace...onda makar i na pfc cafeu,koji i sluzi za provociranje i sprdnju isto postavi klip na tu temu...kad sam se prvi put zakacio sa njim zbog obracanja nama na forumu sa gejlije,nije dobio ni opomenu ni kaznu,on je nastavio po starom...a cak me je i jedan grobar pitao kako je moguce da na forumu koji zeli da bude normalno mesto,gde se ne okupljaju ostrasceni navijaci,neko ima takav avatar...sve u svemu njegovo ponasanje je nedopustivo i uvredljivo.to sto vecina zvezdasa je ovde navikla da prelazi preko sitnih provokacija i ima mnogo visi nivo tolerancije od grobara je jedno,ali ovo prelazi neke normalne granice.
decko mora da bude strogo upozoren i kaznjen.a ako nastavi ovako i banovan...a ja cu sada na svaku njegovu provokaciju na svakoj temi odgovarati,i napravicu ako treba i sou na forumu...prosto necu da trpim da svaka budala kad dodje na forum moze da podjebava,a da niko ne reaguje.pri tom vecini grobara ovde to ni ne smeta...e meni smeta,a verujem i vecini zvezdasa,ali cute...
NenadBG
NenadBG
Moderator
Moderator

Broj poruka : 10594
Datum Registracije : 12.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 11 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od NenadBG Pon Maj 17, 2010 9:55 am

znaci sveto javljaj se...necu sigurno iskulirati...
evo citira mene i naravno izmislja i prepravlja ono sto sam napisao i vredja na taj nacin...ima da se reaguje,da ne bi bespotrebno pravio haos na forumu...bolje reaguj na vreme...
NenadBG
NenadBG
Moderator
Moderator

Broj poruka : 10594
Datum Registracije : 12.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 11 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Gost Pon Maj 17, 2010 9:56 am

hihihi hihihi hahaha

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 11 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Patriots Pon Maj 17, 2010 9:59 am

Neso iskuliraj ga veceras.... pusti Svetu da odaradi svoj posao... nema sumnje da ce on skloniti sliku iz njegovog avatara kao sto je sklonio sliku Guji cinimi se kada je stavio grobarske majke..... itd...


Poslednji izmenio Patriots dana Pon Maj 17, 2010 9:59 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Patriots
Patriots
Moderator
Moderator

Broj poruka : 8848
Datum Registracije : 17.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 11 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Faul u napadu Pon Maj 17, 2010 9:59 am

Meni stvarno ne smeta dok se ne predje na licni nivo.
Nije bas cista ta granica prelaska,ali ste vas dvojica odavno usli u fazu 'jebavanja mame'.

Ne znam sta i kako radit.
Zbog ovakvih stvari je lijepo biti obican clan foruma.
Piskaras,citas,boli te ku=ac.
Faul u napadu
Faul u napadu
VIP Član
VIP Član

Broj poruka : 11197
Godina : 79
Datum Registracije : 24.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 11 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Patriots Pon Maj 17, 2010 10:00 am

sada i faulu dodeliti upozorenje , zbog nekulturnog izrazavanja plazi se
Patriots
Patriots
Moderator
Moderator

Broj poruka : 8848
Datum Registracije : 17.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 11 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Faul u napadu Pon Maj 17, 2010 10:01 am

a prije 5 minuta kad sam napisao 'picka' nije ti smetalo? plazi se kez
Faul u napadu
Faul u napadu
VIP Član
VIP Član

Broj poruka : 11197
Godina : 79
Datum Registracije : 24.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 11 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Dragutin Pon Maj 17, 2010 10:03 am

Partibrejkers ::hihihi hihihi hahaha

meni to bas nije smesno...

tj. jeste ali nije
Dragutin
Dragutin
Aktivan forumas
Aktivan forumas

Broj poruka : 1294
Godina : 29
Datum Registracije : 27.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 11 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Gost Pon Maj 17, 2010 10:03 am

sa vremena na vreme se ponavljaju iste stvari.
napravite pravilnik koriscenja foruma sa sve kaznenim bodovima i stvar ce se resiti postovanjem istog.
ovako ce se periodicno ponavljati iste stvari.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 11 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Svetinja Pon Maj 17, 2010 10:04 am

sada tek vidim da ima neki problem
kazite gde pa da reagujemo kez
Svetinja
Svetinja
Admin
Admin

Broj poruka : 22389
Godina : 47
Lokacija : Holandija
Datum Registracije : 22.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 11 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Patriots Pon Maj 17, 2010 10:04 am

Faul u napadu ::a prije 5 minuta kad sam napisao 'picka' nije ti smetalo? plazi se kez

sto bi mi to smetalo... to je poslastica plazi se
Patriots
Patriots
Moderator
Moderator

Broj poruka : 8848
Datum Registracije : 17.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 11 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od NenadBG Pon Maj 17, 2010 10:04 am

parti,zato sto se vi grobari smejete,zato se desi da zvezdasi zapale sa foruma,a vama to i dalje smesno...ok nije problem,ali onda bolje da se pravi grobarski forum i sve je ok...

patrioto,fora je sto nisam nervozan,ali prosto necu da precutim.a vecina zvezdasa ovde precuti puno toga...veceras sam dosta vec se prepirao i vredjao sa njim.do sutra cu iskulirati...
a lepo si se setio guje,i kako je ekspreno sklonjen njegov potpis,a avatar ovaj vec par dana je tu...i zar mora uvek da se digne frka i da se neko nadje uvredjen da bi se reagovalo(tj sada da bi sveta reagovao)...
NenadBG
NenadBG
Moderator
Moderator

Broj poruka : 10594
Datum Registracije : 12.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 11 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 11 od 33 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 22 ... 33  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu